Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno Arena | 2 etapas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Negi koncesijos konkurso medžiagoje nebuvo nurodyta sąlyga, kad objekto kaina turi būti iki 200 mln. Lt?
    Siats ir man idomu. Kaip galejo laimeti konkursa ir tada nusigrybauti iki puses milijardo?
    gera gyventi gerai

    Comment


      Kol kas viska krypsta į tai kad prancūzai gali spjauti į šį reikalą... Jei spjaus, bus labai labai . Bet gal taryba nebus , neužsispirs ir ras kainos kompromisą
      Te visad šviečia saulė...

      Comment


        Parašė Tommys Rodyti pranešimą
        K Bet gal taryba nebus , neužsispirs ir ras kainos kompromisą
        Taryba pagal įstatymus negali pasirašyti brangiau, kaip 200 mln. Kitaip turės tvirtinti Seimas, o seimo ir vyriausybės požiūrį mes žinome, todėl tikėtis neverta. Vadinasi, BBI turi dvi alternatyvas: arba sumažina kaštus iki 200 mln., arba važiuoja namo, kaip neatitinkantys koncesijos konkurso sąlygų.
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          /\ ...ir tada skelbiamas naujas konkursas trukt už vadžių, vėl iš pradžių...

          Comment


            Parašė boo Rodyti pranešimą
            /\ ...ir tada skelbiamas naujas konkursas trukt už vadžių, vėl iš pradžių...
            Kito kelio nėra, kadangi:

            1. Savivaldybė pati skolintis pinigų negali, nes bus viršyti skolinimosi limitai ir neužteks pinigų kitiems miesto reikalams;
            2. Vyriausybės nefinasuos šio projekto (tik dalį infrastruktūros)
            3. Lieka tik koncesija, bet tam reikia konkurso.
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              Kito kelio nėra, kadangi:

              1. Savivaldybė pati skolintis pinigų negali, nes bus viršyti skolinimosi limitai ir neužteks pinigų kitiems miesto reikalams;
              2. Vyriausybės nefinasuos šio projekto (tik dalį infrastruktūros)
              3. Lieka tik koncesija, bet tam reikia konkurso.
              Papildant.
              Kadangi užsienio kompanijos jau žinos, kaip "puikiai" pavyksta koncesijos sutartis pasirašinėti, tai neatsiras ir to vieno dalyvio...
              P.

              Comment


                Rakauskas atsiras

                Comment


                  Parašė vap Rodyti pranešimą
                  Papildant.
                  Kadangi užsienio kompanijos jau žinos, kaip "puikiai" pavyksta koncesijos sutartis pasirašinėti, tai neatsiras ir to vieno dalyvio...
                  Tokiu atveju reikia paskelbti, kad prancūzai neįvykdė pagrindinės sąlygos - perlipo 200 mln. sumą, ko pagal sąlygas jie daryti negalėjo. Netikiu, kad jie šitos sąlygos nežinojo. O jeigu nežinojo, tai... ačiū tuometiniams derybininkams.
                  Birth, school, METALLICA, death

                  Comment


                    Tai ledkalnio nebus

                    Comment


                      Nedaplaukė ledkalnis iki Kauno... "Ištirpo" pakeliui
                      Te visad šviečia saulė...

                      Comment


                        dar pamatysim ; )

                        Comment


                          Nu aš irgi supratau, kad dar anksti verkt. Apskritai čia po kiekvieno karto, kai jau turi kas nors paaiškėt, tai paaiškėja, kad kol kas dar niekas nepaaiškėjo

                          Comment


                            BBI atstovai pageidauja, kad koncesijos sutarties pasirašymas būtų atidėtas pusmečiui. Per šį laikotarpį prancūzai žada projekto sąmatą sumažinti. Tačiau Kauno savivaldybė išreiškė principinę nuostatą, kad ilgiau delsiama nebus ir prašyto termino BBI nebus skirta.

                            Iš prancūzų konkrečių atsakymų bus laukiama iki pirmadienio, o BBI atsakymai bus pristatyti ketvirtadienį Kauno miesto tarybos posėdyje.
                            Savaitė - kulminacija. Visgi prancūzai sąmatą turėtų dar sumažinti.

                            Bet Savivaldybės darbas man nesuprantamas, tai kur jie buvo pusmečiu anksčiau su tais maksimaliais 200-ais šimtais milijonų litų? Iš pradžių ėjo tiesiog derėtis. Nusiderėjo 10%, dabar sugalvojo, kad nemokės daugiau nė 200-ų milijonų litų. Matyt jie žaidimams laiko marias turi.
                            Paskutinis taisė ; 2007.05.24, 16:01.
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              „Prancūzams duotas aiškus terminas. Pirmadienį mes laukiame atsakymų į esminius projektą liečiančius klausimus. Jų atsakymai ir pasiūlymai bus pristatyti gegužės 31 dieną vyksiančiame Tarybos posėdyje. Turiu pasakyti, jog prancūzai nusiteikę geranoriškai ir jau šiandien miestui siūlo palankesnes, lankstesnes koncesijos mokėjimo sąlygas", - sakė vicemeras Rimantas Mikaitis.
                              super duper arenos nebus, bet kad ji bus saloj, tai tikrai

                              Comment


                                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                super duper arenos nebus, bet kad ji bus saloj, tai tikrai
                                Jeigu taip bus, vadinas viskas, dėl ko aš čia tiek kalbėjau, subyra. Vien tai, kad arena bus Nemuno saloje, nėra esmė. Esmė buvo, kad turėtume miesto simbolį. Jei statys šlamštą, tai man visai nesvarbu prancūzai ar E. Miliūnas tai darys. Ne prieš šį žmogų aš pasisakiau, tiesiog norėjau Kaunui geriausio. Ir jei mes po sugaištų metų turėsim tą patį, nuo ko pradėjom, tai preteksto džiaugtis aš tikrai nematau.
                                Paskutinis taisė ; 2007.05.24, 16:12.
                                Įžvalgos.lt - FB - G+

                                Comment


                                  na tai kiek suprantu, kad cia pats kaunas nori tik iki 200 moketi, o kur jau ES ir vyriausybes lesos cia prie tu 200 pliusinsis ? Jaigu ne tai tada jie nori kad arena atpigtu dvigubai ? :/
                                  Studentas

                                  Comment


                                    Parašė sv-x-as Rodyti pranešimą
                                    na tai kiek suprantu, kad cia pats kaunas nori tik iki 200 moketi, o kur jau ES ir vyriausybes lesos cia prie tu 200 pliusinsis ?
                                    Taip.
                                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                                    Comment


                                      Konservatorius R.Paksas, 1999-10-18:
                                      "Tiek pinigų, kiek reikalauja "Williams", Lietuva turi, bet tik tiek. Jei visus juos paskirtume "Mažeikių naftai", liktų nefinansuojami atlikti darbai, augtų įsiskolinimai įmonėms ir žmonėms."

                                      Konservatorius A.Kupčinskas, 2007-05-24:
                                      "Juk miestas vykdo ar planuoja vykdyti ir kitus projektus, todėl negalime vienam projektui skirti visų miesto biudžeto lėšų."

                                      Comment


                                        /\ tai tu siūlai andriukui nusišalinti ir leisti kitam merui pasirašyti sutartį?

                                        Jeigu taip bus, vadinas viskas, dėl ko aš čia tiek kalbėjau, subyra. Vien tai, kad arena bus Nemuno saloje, nėra esmė. Esmė buvo, kad turėtume miesto simbolį. Jei statys šlamštą, tai man visai nesvarbu prancūzai ar E. Miliūnas tai darys. Ne prieš šį žmogų aš pasisakiau, tiesiog norėjau Kaunui geriausio. Ir jei mes po sugaištų metų turėsim tą patį, nuo ko pradėjom, tai preteksto džiaugtis aš tikrai nematau.
                                        bet kokiu atveju nebūtų saloje tabletė, būtų išskirtinio dizaino arena, tačiau įdomu kur kitur jie taupytų... greičiausiai kentėtų multifunkciškumas...

                                        Comment

                                        Working...
                                        X